preloder

Obchodovanie v rámci Psionic Group

Obchodovanie v rámci Psionic Group je určené pre privátnu klientelu, ktorá má záujem o obchodovanie alternatívnych finančných inštrumentov s vysokou dynamikou. Zameriavame sa na finančné deriváty, medzi ktoré môžu patriť Forex, CFD alebo napríklad opcie a futures. 

Tento fond využíva spôsob obchodovania finančných derivátov, ktorý funguje pre uzavretú skupinu sofistikovaných investorov už dlhé roky a teraz je prostredníctvom Psionic Group dostupný pre nových investorov.

Celý náš obchodný model je postavený do jednej roviny so záujmom klienta - za naše služby si totiž účtujeme výhradne poplatok zo zisku zvaný Success Fee. 

Transparentnosť

V rámci nášho obchodovania poskytujeme klientom priamy náhľad na ich účet prostredníctvom obchodnej platformy. Každý klient preto v reálnom čase vidí priebeh obchodovania na svojom účte.

Klient teda transparentne a okamžite vidí, čo sa s jeho prostriedkami deje.

Poplatky

Aby si bol klient istý, že jeho a naše záujmy sú rovnaké, neúčtujeme si v rámci nášej spoločnosti žiadne poplatky okrem Success Fee. Klient neplatí vstupné alebo výstupné poplatky, je mu účtované len Success Fee v prípade, že klient dosiahol zhodnotenie.

Success Fee si účtujeme vo výške 30% zo zisku spôsobom "high-water mark".

Porovnanie poplatkov

Psionic Group Podielové fondy
Vstupné poplatky žiadne 1-5% z každého vkladu
Výstupné poplatky žiadne 1-3% z každého výberu
Správcovské poplatky nie áno
Poplatky výhradne pri pozitívnych výsledkoch áno nie
Success Fee 30% väčšinou nie

Technické informácie

minimálny vklad 3000
mena EUR
success fee 30%
viazanosť 36 mesiacov
obchodovanie finančné deriváty a cudzie meny
Top