preloder

Privátne technologické riešenia

Psionic Group je privátna technologická spoločnosť, ktorý ponúka a dokáže zabezpečiť infraštruktúru a zázemie pre rôzne projekty, obchodné skupiny a individuálnych záujemcov. Našim cieľom je poskytovať flexibilné a diskrétne služby subjektom, ktoré sa zameriavajú na finančné trhy a hľadajú partnera, ktorý im dokáže poskytnúť individuálny prístup a flexibilné nastavenie parametrov.

Zaoberáme sa vývojom rôznych technológií a ich implementácie v ekonomicko-finančnej sfére. Poskytujeme marketingové a ekonomické analýzy, analýzy finančných segmentov a technické poradenstvo týkajúce sa akcií, ETF, indexov, komodít či kryptomien.

Medzi naše dodatočné služby patrí vytváranie rôznych administratívnych rozhraní (CRM, backoffice) - evidenčné, administratívne a účtovné systémy. Tie môžu zahŕňať napojenie na ďalšie softwary, napríklad MT4 a čerpanie dát z týchto softwarov.

S každým záujemcom o naše služby sa radi stretneme a vypočujeme si jeho predstavu o fungovaní konkrétneho projektu a následne mu poskytneme návrh riešenia. Ponúkame rôzne softwarové riešenia od MetaQuotes

 

Top